منها
خانه / Uncategorized / تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

اگر تا به حال از فرشی عبور کرده اید و دستگیره فلزی در را لمس کرده اید، می دانید الکتریسیته ساکن چه کاری انجام می دهد. شوک نسبتاً کوچکی که می‌گیرید می‌تواند وقتی کامپیوتر را جدا می‌کنید وارد آن شود و قطعات داخلی حساسیت بسیار بیشتری دارند. اگر مراقب نباشید، تلاش شما برای تعمیر می تواند قطعات مهم را از بین ببرد. تعمیرات تخصصی لپ تاپ خیالتان را از این باات راحت می کند. قبل از اینکه هر چیزی را در داخل لپ تاپ لمس کنید، دست خود را برای مدت کوتاهی روی یک جسم فلزی قرار دهید تا هر گونه استاتیک ایجاد شده را از بین ببرید.

 تعمیرات تخصصی لپ تاپ

وقتی کارت های جانبی را در دست می گیرید، آن ها را در لبه ها نگه دارید. روغن های روی پوست شما می توانند به مدارها آسیب برسانند. اینها همه نکاتی برای تعمیرات تخصصی لپ تاپ هستند. یک دستبند ضد الکتریسیته ساکن مچ دست می تواند شما را در حین کار ثابت نگه دارد. همیشه لپ تاپ را از برق AC جدا کنید و باتری آن را خارج کنید.

از نیروی حداقلی استفاده کنید

در تعمیرات تخصصی لپ تاپ اگر قطعه ای به راحتی و بلافاصله در جای خود قرار نمی گیرد، سعی نکنید آن را مجبور کنید. این دلیل دیگری است که چرا باید همه چیز را برچسب گذاری و مستند کنید. به راحتی می توان کارت اشتباه را در یک شکاف قرار داد. قبل از اینکه کارت را بردارید، به دنبال گیره های نگهدارنده در کنار شیار کارت باشید. اگر این کلیپ ها شکسته شوند، ممکن است کارت در جایی که باید باشد باقی نمی ماند. فشار بیش از حد روی کارت می تواند باعث خم شدن یا شکستن کنتاکت های الکتریکی شود.

هزینه تعمیر لپ تاپ

هزینه تعمیر لپ تاپ برای تغییر رم برای اکثر لپ تاپ ها بسیار آسان و مناسب است. این باعث ارتقای حافظه لپ تاپ شما می شود و تقریباً همه لپ تاپ ها یک بار در طول زندگی به آن نیاز دارند. تغییر رم کامپیوتر شما بسیار آسان است و اغلب اوقات ممکن است متوجه شوید که برای این کار حتی به یک تکنسین هم نیاز ندارید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که محفظه پایین دستگاه خود را باز کنید. سپس می‌توانید مموری استیک‌ها را اضافه کنید یا حافظه‌های موجود را جایگزین کنید. اطمینان حاصل کنید که مموری استیک های خود را مستقیماً از تولید کنندگان یا نمایندگی های مجاز خریداری می کنید. هزینه تعمیر لپ تاپ به این موارد بستگی دارد.

هزینه سرویس لپتاپ 

هزینه سرویس لپتاپ به نوع مشکل و مدل کامپیوتر بستگی دارد. معمولاً برای تعمیر مک هزینه بیشتری نسبت به رایانه شخصی پرداخت می کنید. اگر هزینه تعمیر بیش از ۵۰ درصد ارزش اصلی کامپیوتر است و گارانتی آن را پوشش نمی دهد، بهتر است یک کامپیوتر جدید خریداری کنید. برای آگاهی از هزینه سرویس لپتاپ، لپ تاپ خود را به مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ ببرید.

خدمات تعمیر لپ تاپ

با خدمات تعمیر لپ تاپ می تواند هارد دیسک را تغییر دهد. با این حال، قبل از تصمیم گیری برای تغییر، ابتدا باید مطمئن شوید که درایو شما قابل تعویض است. به عنوان مثال، اگر دستگاه موجود از بین رفته است، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که آن را با یک مورد جدید جایگزین کنید. اما قیمت آن در حین تعمیرات تخصصی لپ تاپ چیزی است که باید در نظر بگیرید. اگر جایگزینی آن پرهزینه است، سرمایه گذاری روی یک کامپیوتر جدید ایده خوبی خواهد بود.

 

از آنجایی که هارد دیسک تنها وظیفه ذخیره فایل های شما را بر عهده دارد، حذف آن بر عملکرد دستگاه شما تأثیری نخواهد داشت. خدمات تعمیر لپ تاپ تنها کاری که انجام می دهد این است که دستگاه شما را از بی استفاده بودن نجات می دهد. باید هارد دیسکی را پیدا کنید که با دستگاه شما سازگار باشد. تعویض آن آسان است به خصوص اگر از تکنسین حرفه ای استفاده می کنید.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ

در تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ، برخی اما نه همه مدل‌ها، به کاربر اجازه می‌دهند پردازنده خود را ارتقا دهند. به خصوص زمانی که نیاز به سرعت وجود دارد. این کاری نیست که بتوانید خودتان انجام دهید و به کمک یک تکنسین حرفه ای نیاز دارید. این هم یعنی پول!

متوجه خواهید شد که ارتقای سرعت پردازنده با تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ممکن است ارزش آن را نداشته باشد. این به این دلیل است که فرآیند به سادگی کمی تغییرات را انجام می دهد و قبل از اینکه متوجه شوید، به سرعت آهسته بازگشته اید. اگر باید از تعمیرگاه مجاز استفاده کنید.

تعمیر قطعات لپ تاپ

تعمیر قطعات لپ تاپ ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تعویض مادربرد خود با تعمیرات تخصصی لپ تاپ داشته باشد. با این حال، همه چیز به مدل دستگاه شما بستگی دارد. برخی از لپ تاپ ها قطعات خود را به هم لحیم کرده اند. جدا کردن چنین ماشینی مشکل است و فقط برای باز کردن و رسیدن به مادربرد به دستان حرفه ای نیاز دارد.

تعمیرات مادربرد لپ تاپ

برخی از مدل های لپ تاپ به کاربران خود امکان تعمیرات مادربرد لپ تاپ را می دهند. این به سادگی سرعت پردازنده را تغییر می دهد تا آن را سریعتر کند و عملکرد آن را افزایش دهد. با این حال، اکثر لپ تاپ ها ارزش تغییر پردازنده را ندارند. این به این دلیل است که سرعت ممکن است به حد انتظار شما افزایش نیابد و پس از صرف هزینه زیاد برای تحقق آن ناامید خواهید شد. تعمیرات مادربرد لپ تاپ فرایندی مهم، حساس و با طرافت است که باید توسط شرکت یا مغازه تعمیرات تخصصی لپ تاپ انجام شود. اگر باید پردازنده لپ‌تاپ خود را ارتقا دهید، شاید بهتر باشد با تکنسین‌های مجاز یا سازنده مشورت کنید تا از صرف هزینه زیاد جلوگیری کنید و در پایان روز ناامید نشوید.

تعمیر ال سی دی LCD لپ تاپ

تعمیر ال سی دی LCD لپ تاپ می تواند پیچیده باشد، زیرا کامپیوترها پیچیده هستند و لپ‌تاپ‌ها به دلیل جمع و جور بودنشان حتی پیچیده‌تر و مستعد مشکلات هستند. اگر لپ‌تاپ شما آسیب فیزیکی دارد، پیام‌های خطا نشان می‌دهد، صداهای عجیبی ایجاد می‌کند، به آرامی بارگیری می‌شود یا به طور غیرمنتظره خاموش می‌شود، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آن را به یک تعمیرات تخصصی لپ تاپ ببرید.

در حالی که کیت‌های تعمیر لپ‌تاپ DIY و همچنین آموزش‌های آنلاین فراوانی در دسترس هستند، بهترین کار این است که یک متخصص رایانه واجد شرایط استخدام کنید. تعمیر کامپیوتر لپ تاپ بسیار شبیه به تشخیص و درمان یک مشکل پزشکی است: قبل از اینکه بتوان مشکل را برطرف کرد، باید بدانید که چه چیزی باعث آن شده است. تحصیلات، تجربه و اعتبار ممکن است متفاوت باشد، بنابراین بررسی های آنلاین تعمیرگاه ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که آنها در برند و مدل لپ تاپ شما تخصص دارند.

هزینه تعمیر ال سی دی 

هزینه تعمیر ال سی دی بستگی به مدل ال سی دی شما دارد. برای اینکه یک قیمتی مناسب و کیفیت معقول پیدا کنید، باید لپ تاپ خود را به یک تعمیرات تخصصی لپ تاپ ببرید و به آنها نشان دهید. آنها هزینه تعمیر ال سی دی را به شما اعلام می کنند.

تعمیر کارت گرافیک

اکثر دستگاه های لپ تاپ دارای گرافیک یکپارچه هستند. این باعث می شود تقریباً تعمیر کارت گرافیک غیرممکن باشد. پردازنده‌های گرافیکی در اکثر رایانه‌ها عمدتاً به مادربرد لحیم می‌شوند. آنها غیر قابل جابجایی هستند و تنها گزینه این است که برای ارتقاء پردازنده گرافیکی خود از پردازنده عبور کنید و رسما احتمال تعمیر کارت گرافیک را حتی در یک مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ نیز از بین می برند.

با این حال، اگر باید یک GPU ارتقا یافته داشته باشید، ممکن است به فکر خرید یک لپ‌تاپ جدید باشید. این به این دلیل است که برای اکثر لپ‌تاپ‌ها، حتی زمانی که پردازنده خود را ارتقا می‌دهید، GPU شما ثابت می‌ماند. شما نمی خواهید در مورد چیزهایی که نمی توانید تغییر دهید و آن گارانتی را از دست بدهید، سر و کله بزنید. ارزشمند است.

تعمیرات کیبورد لپ تاپ

در تعمیرات کیبورد لپ تاپ و کلیدهای لپ تاپ، معمولاً این کلید ها در سراسر صفحه قابل تعویض هستند. نصب آنها نیز بسیار آسان است. اگر نمی توانید برای تعمیر به یک متخصص یا مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ مراجعه کنید، می توانید به راحتی این کار را خودتان در خانه انجام دهید، تا زمانی که کلیدهای شما با لپ تاپ سازگار است.

ممکن است لپ تاپ خود را برای طولانی ترین مدت در اطراف داشته باشید. به نوعی، کلیدهای شما می چسبند یا حتی ممکن است یک روز از خواب بیدار شوید و برخی از آنها را گم کنید. کاری که هرگز نباید انجام دهید این است که کلیدهای صفحه کلید خود را بچسبانید. تعویض کلیدهای لپ تاپ مقرون به صرفه، آسان و سریع است.

هزینه تعمیر کیبورد

هزینه تعمیر کیبورد یا تعویض کیبورد اگر یک یا دو کلید کار نمی کنند، بستگی به تعداد کلید های خراب آن دارد و ممکن است بتوان آنها را تعمیر کرد – اما در بسیاری از موارد در تعیین هزینه تعمیر کیبورد، تکنسین نیاز به تعویض کل صفحه کلید، از جمله برد مدار دارد که قیمت آن را افزایش میدهد. تعویض صفحه‌کلید در لپ‌تاپ رایانه شخصی معمولاً هزینه کمتری نسبت به تعویض صفحه‌کلید در مدل اپل دارد (آن هم اگر توسط مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ انجام شود)، زیرا صفحه‌کلیدهای مک برای جدا کردن و جایگزینی به کار بیشتری نیاز دارند.

تعمیرات باتری لپ تاپ

هزینه‌های تعویض و تعمیرات باتری لپ تاپ می‌تواند بسیار متفاوت باشد، زیرا برخی از لپ‌تاپ‌ها به باتری‌های غیراستاندارد و مخصوص مدل نیاز دارند. با این حال، بهتر است تا در این باره مشاوره داشته باشید. برای این کار و اطلاع از قیمت ها و هزینه تعمیرات باتری لپ تاپ، به نزدیکترین مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ مراجعه نمایید.

تعمیرات شارژر لپ تاپ

مشکل در شارژر، یکی از مشکلات رایج در اکثر لپ تاپ ها است که با تعمیرات شارژر لپ تاپ برطرف می شود. منبع تغذیه توسط ولتاژ کنترل می شود. لپ تاپ شما فقط به جریان خروجی نیاز دارد تا بتواند کار کند. مشکل منبع تغذیه شما می تواند ساده و آسان باشد. تعجب خواهید کرد که این فقط یک فیوز سوخته است. برای این، شما به سادگی به یک فیوز جدید نیاز دارید! اگر سیم شل است، می توانید آن را با کمتر از ۱۰۰ هزار تومان تعمیر کنید.

اگر تصمیم دارید منبع تغذیه را بررسی کنید، باید بیشتر مراقب باشید. فقط برای اطمینان از اینکه منبع تغذیه شما به برق وصل نیست، دوباره بررسی کنید. این می تواند دستگاه شما را منفجر کند و آسیب جدی بدنی به شما وارد کند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ

نمایندگی تعمیر لپ تاپ یا مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ را در منطقه یا شهر محل زندگی خود پیدا کنید. با آنها تماس بگیرید و مشکل خود را در میان بگذارید. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ به شما کمک خواهند کرد تا مشکل خود را به بهترین نحو برطرف کنید.

هزینه تعویض قطعات لپ تاپ

این عناصر احتمالاً بر هزینه تعویض قطعات لپ تاپ شما تأثیر می گذارد. برای مثال، مک در مقابل رایانه شخصی با توجه به هزینه های نیروی کار بالاتر و الزامات قطعات منحصر به فرد برای آن، معمولاً ۳۰ تا ۴۰٪ بیشتر برای تعمیر مک نسبت به رایانه شخصی (از جمله مارک هایی مانند Asus، Dell، HP، Lenovo، Samsung و Toshiba) پرداخت می کنید که در نهایت باعث می شود هزینه تعویض قطعات لپ تاپ برای این مدل ها بیشتر از بقیه باشد.

چگونه پول پس انداز کنیم

در اینجا چند روش برای کاهش هزینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ آورده شده است.

  • به روز رسانی ها را نصب کنید و به هم ریختگی ها را پاک کنید. اگر لپ تاپ شما به اندازه کافی خوب کار می کند تا این کار را انجام دهد، دستورالعمل های مدل خود را برای نصب هر گونه به روز رسانی نرم افزاری و حذف فایل های غیر ضروری دنبال کنید. این می تواند ساعات کاری را که یک تکنسین در رایانه شما صرف می کند کاهش دهد.

قیمت ها را مقایسه کن. هزینه های تعمیر لپ تاپ می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه به کجا مراجعه کنید، با چند تعمیرگاه واجد شرایط تماس بگیرید تا در مورد نرخ آنها سوال کنید.

گارانتی خود را بررسی کنید. گارانتی یک رایانه لپ‌تاپ جدید معمولاً ۱ سال طول می‌کشد و خطاهای سازنده مانند سخت‌افزار معیوب یا سیستم‌عامل نامناسب را پوشش می‌دهد. اطمینان حاصل کنید که تعمیرگاهی که انتخاب می کنید توسط ارائه دهنده گارانتی پذیرفته شده است.

خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در تهران 

خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در تهران در مکان های متعددی وجود دارد. برای اگاهی از این مکان ها و رفع مشکل خود، بهتر است این مورد را در گوگل سرچ کنید تا مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ و خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در تهران و دیگر شهر ها را پیدا کنید.

درباره ی admin_shakeri

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


طراحی سایت